KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Målningar 8034194
nr 803 4194
Målningar
+ kakemono. Kina, 4 delar
Kondition: skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
2.000 kr
måndag 28 januari 2013
kl 19:17:46
500 kr
700 kr
800 kr
1.000 kr
1.100 kr
1.300 kr
1.600 kr
1.600 kr
1.700 kr
1.800 kr
1.900 kr